Novinky   FanClub   Song   Diskografie   Galerie   Guestbook   Kontakt   Deník   Ohlédnutí   Tour   Ostatní   Setlist   Rozhovory   Facebook

 
 

Na této stránce budou shromažďována veškerá data vztahující se přímo k pražskému koncertu Iron Maiden tak, abyste si 8.8.2008 mohli  vychutnat koncert bez zbytečného bloudění a shánění informací o časech, spojích a jiných organizačních záležitostech. Vše bude do doby koncertu neustále doplňováno a zpřesňováno, proto nezapomeňte tuto záložku sledovat průběžně.

 

Organizační plánek stadionu

Do doby, než bude zveřejněno organizační schema Edenu se můžete podívat na to, které bylo k dispozici při koncertu Metallicy. Pro Iron Maiden bude zřejmě totožné. Kliknutím plánek zvětšíte.

 

 

Cestujeme z Ostravy s Fans on Tour 2008

Fandy z Ostravy si tentokrát vzala na starost Kačbeth, takže kdo máte zájem se připojit, startuje se na nádraží v Ostravě - Vítkovicích, kde v 08:02 hod odjíždí směr Praha IC Hutník. Pokud se společné cesty zůčastníte, určitě dejte Kačbeth vědět na e-mail Kacakacakac@seznam.cz . Ohledně jízdenek se informujte též u Kačbeth, nějaké hromadné jízdenky se pořídí, nicméně nebude to tak megalomanské jako loni, kdy jsme zabrali na pouhé tři jízdenky celý vagon Eurocity, spíše se předpokládá domluva malých skupinek. Výše zmíněný vlak dorazí na Hlavní Nádraží v Praze těsně před polednem. Samozřejmě se ozvěte i v případě, že nastupujete po cestě, rádi Vás mezi sebou přivítáme.

 

Cestujete do Prahy autobusem nebo vlakem ?

 

V tom případě budete s největší pravděpodobností vystupovat na Florenci (autobus), nebo Hlavním Nádraží (vlak). V obou místech jsou stejnojmenné stanice metra na trase C (červeně značená). Kupte si přestupní jízdenku a dojeďte do stanice Muzeum, kde přestoupíte (projdete) na trasu A (zeleně značená) a dojedete do stanice Flora, kde vyjdete směrem do Jičínské ulice. Dále už se přesunete ke stadionu autobusem č.136 (4 stanice) až na zastávku Slavia, která je hned vedle stadionu. Pouze dbejte, abyste jeli vždy správným směrem. Pokud budete přijíždět vlakem ve směru od Děčína či Kladna na Masarykovo Nádraží, můžete využít tramvaje č.24, která jede přímo od nádraží až ke stadionu.

 

Mapy MHD v Praze

Plánek pražského metra (klik pro zvětšení)

 

 

Ostatní mapky a plánky pak najdete ZDE

 
 
 

Co bych neměl zapomenout?

1) Vstupenku - absolutně nejdůležitější věc

2) Peníze - běhat po Praze bez koruny je na houby

3) Doklady - minimálně občanku a kartičku pojišťovny. Jestliže jedete autem, tak řidičák a doklady od auta se taky hodí :o))

4) Mobil - jak bez něj někdo může žít ...

5) Igelitku - plnou jídla a pití, obsah skonzumujete a před vstupem ekologicky zlikvidujete

6) Dobrou náladu - bude se hodit

Setkání CFCIM

První setkání CFCIM proběhne v 10:30 hod před Hlavním vlakovým nádražím. Další, finální setkání Czech Fan Clubu Iron Maiden proběhne před samotným stadionem, někdy v čase mezi 13:30-14:00 hod tak, aby ti, kdož budou chtít bojovat o co nejlepší místa "stání u podia" měli dostatek času zaujmout výhodné postavení u brány. Mezi tím je v plánu posezení u pivního stanu v Praze Strašnicích ... ZDE

Jak se dostat ke stadionu?

 
Poloha stadionu : ZDE (mapy.cz) nebo ZDE (DP Praha)
 
Spojení MHD : přímo na zastávku Slavia jezdí autobus 136 a 213 možností je mnoho a záleží, jaký způsob dopravy preferujete a také, z jakého směru přijíždíte. Jedna z nejjednodušších variant je například metrem do stanice Flora na výstupu z metra zahněte vpravo směr "BUS Vršovice", přejděte silnici a pak linkou 136 čtyři zastávky přímo ke stadionu. Stanice se v autobuse hlásí stejně jako v metru.

TIP : Pro pohyb po Praze v MHD využijte SMS jízdenku.

Cena SMS jízdenky činí 26 Kč (včetně DPH), cestující tedy nezaplatí ani o korunu více. SMS jízdenka je přestupní a její platnost je 90 minut.

Postup při nákupu SMS jízdenky

a) Napište SMS ve tvaru: DPT

b) odešlete na telefonní číslo 902 06 26.

Přibližně do dvou minut přijde SMS jízdenka. Tento časový údaj je pouze orientační. Na displeji mobilního komunikačního zařízení se zobrazí SMS jízdenka.

 

Parkování : Vzhledem ke komplikovanému a drahému parkování v centru Prahy (30Kč/hod) doporučujeme použít systém záchytných parkovišť P+R. Cena celodenního hlídaného parkování činí pouhých 10Kč za předpokladu, že si dokoupíte zpáteční přestupní jízdenku v na MHD ceně 40Kč, popřípadě celodenní jízdenku v ceně 80Kč. Návaznost pražské MHD na systém parkovišť P+R najdete ZDE (.pdf).

 

Jak se dostat na letiště?

 

Pokud budeme předpokládat, že BRUCE AIR (pouze civilní letadlo Astraeus, nikoli ED FORCE ONE) dosedne na starou Ruzyni, pak použijte nejprve metro, dojeďte na konečnou stanici trasy B Zličín a poté pokračujte autobusem č.100, až na letiště. POZOR! Řádně si naplánujte časové úseky, neboť doprava na letiště a zpět do Edenu zabírá dost času, proto raději počítejte s nějakými rezervami. Přibližný čas příletu je 15:15 hod, jedná se o narozeninový let Bruce Air s fanoušky na palubě a Brucem v pilotní kabině.

 

 

 
 
 
 

Spolupracujeme